ZDRAVÉ ČOKOLÁDOVÉ MUFFINY

CO POTŘEBUJETE NA ZDRAVÝ ČOKOLÁDOVÝ DÝŇOVÝ MUFFIN

Tyto jednoduché, rychlé, zdravé a vyvážené lahodné čokoládové muffiny jsou ve skutečnosti ideální ranní jídlo pro vaše hektická časná rána! Útulné, čokoládové a také mnohem zdravější ve srovnání s vaší požadovanou směsí na muffiny, tyto budou jistě preferovány domácnostmi! Odhaluji přesně, jak + poskytujem vám návrhy, jak rychle vytvořit všechny z nich lepek zcela zdarma!

Přesně to, co vytváří muffiny TAK SNADNO a RYCHLE, je ve skutečnosti to, že náš tým používá jako základ dortovou směs. Nemusíte se tedy scházet určováním mouky, hydrogenuhličitanu sodného, ​​sodíku, cukru kakaa a tak dále. Jednoduše vysypete pytel vaší oblíbené směsi dortů.

Přesně to, co vytváří tyto dýňové muffiny ZDRAVĚJŠÍ ve srovnání s vaším požadovaným muffinem, je ve skutečnosti to, že používáte dýni a vaječné bílky!

lahodná směs čokoládového dortu
dýňové pyré
vaječné bílky
posypat
vanilka
volitelné: skořice a také lahodné čokoládové bramborové lupínky (také jsem přidal kakaové kousky jako mnohem zdravější volbu!)

ZDRAVÉ ČOKOLÁDOVÉ MUFFINY

JAK UDĚLAT TYTO ZDRAVÉ MUFFINY BEZ LEPKU

Bezlepkové dortové směsi 100% FUNGOVAJÍ při použití tohoto pokrmu, stejně jako je to skutečně tak jednoduché při vytváření těchto muffinů, lepek je zcela bezplatný.

JAKÉ BEZLEPKOVÉ DORTOVÉ SMĚSI POUŽÍVÁM?

Všechny 3 tyto bezlepkové dortové směsi fungují. Vyzkoušela jsem všechny a jsou opravdu chutné. Musíte si však prohlédnout své komponenty – 2 z těchto dortových směsí jsou ve skutečnosti mnohem menší ve srovnání s Master Arthurem. Toto jídlo je určeno pro směs dortů, která vytvoří 24 c.

KDE JE MOHU KOUPIT?

Objevte tyto fantastické špičkové prémiové komponenty, které mohou být složité – zvláště ty zcela bezplatné! iHerb je ve skutečnosti internetová schránka, která přináší více než 30 000 čistě ekologických položek a také lodě do více než 150 zemí. Každý z nich jsem objevil v jejich pevnosti a byl jsem skutečně velmi nadšený z jejich bezlepkové oblasti. Stejně tak jsem zjistil, že mají skutečně fantastický přírodní výběr, stejně jako nemohl pomoci získat mé různé další komponenty! Ukázaly se tedy efektivně nabité a rychlé. Zcela noví klienti iherb jistě získají slevu na svůj první nákup kliknutím na tento odkaz!

JAK UDĚLAT SNADNÉ ČOKOLÁDOVÉ MUFFINY

Zahrňte dortovou směs a všechny komponenty pro směs a pokrm.

V pánvi na smažení košíčků, sběrný sprej spolu s nepřilnavým sprejem nebo dokonce můžete snadno použít buď pergamenové obložení nebo dokonce silikon. Jsem velký příznivec silikonu!
Uvařte si koláčky! požadované košíčky se určitě budou muset vařit asi 15 minut.

RADY PRO ZDRAVÉ DÝNOVÉ MUFFINY

Změňte to. Přidejte mandle, kakaové kousky nebo dokonce lahodné čokoládové bramborové lupínky!

Pokrm dochuťte. Spíše než obyčejné dýňové pyré si dejte dýňové pyré, které se obvykle skládá z: skořice, zázvoru, nového koření a muškátového oříšku. Nebo dokonce přidejte 1 čajovou lžičku mleté ​​skořice spolu s dýňovým pyré.

Tato miska na muffiny je ve skutečnosti unikátní dietní. Aktuálně jsem vám odhalil, že se rychle změnil, aby se z něj stal lepek zcela bezplatný! ale ve skutečnosti je také mléko zcela bezplatné v závislosti na vaší směsi dortů (ve skutečnosti je GF master arthur!) Tato miska na muffiny z dortové směsi je ve skutečnosti také jen 2 faktory na divácké hodnotě!

Kdykoli vytvářím muffiny (bez ohledu na to, na jaký recept – ale zejména na tyto podmáslí banánové muffiny), vytvořím jednu formu 12 požadovaných muffinů a všechny si je uchovám na později. Můžete snadno zamrazit (při přípravě ke konzumaci v mikrovlnné troubě přibližně 15 sekund) nebo dokonce udržovat při pokojové teplotě po celý týden. A poté vytvářím tyto malé muffiny na čas! Moji mladí to milují, stejně jako to trochu upravuje.