JAHODOVÝ ANGEL FOOD LUSH

SNADNÉ BEZ PEČENÍ JAHOD LUSH

Jako oddaný příznivec jahod neustále hledám pokrmy, abych mohl spotřebovat tolik jahod, kolik jich během léta snadno získám. V některých případech jsou velmi snadné, jako například tato jednoduchá nepečená pochoutka, která vzniká po právě pečeném dortu s andělskými pokrmy!

Easy je ve skutečnosti obrovský a také když potřebujete rychlou, ale vynikající lahůdku pro jedinečné události, jako je promoce nebo dokonce letní narozeninové oslavy. Tato lahodná jahodová pochoutka je ve skutečnosti také oblíbená na grilování, stejně jako v letních potlucks!

 

JAHODOVÝ ANGEL FOOD LUSH

 

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to rychlé! Jakkoli je příprava i příprava příležitostí ve skutečnosti neuvěřitelně rychlé, pochoutka končí tak úžasně, že nikdo nebude předpokládat, že jste ji rychle vyšlehali!
Extrémně jednoduché! Kostky některé udržet zakoupené pekárenské andělské pokrmy zahrnují úrovně a dort. Voila! Na tomto bohatém na jahody budete skutečně připoutáni více než jedním faktorem!
Žádná kuchařská pochoutka! Požaduji, abych uvedl hodně hodně navíc? Počáteční 2 by měly mít ve skutečnosti kontrolu vašeho zdroje bobulí v současné době, zahrnují ‘no-pečení’, stejně jako nabídka by měla být skutečně zajištěna! Tuto jednoduchou pochoutku musíte vyzkoušet!

🥘 Potřebné materiály

Tato bohatá pochoutka bez pečení je ve skutečnosti velmi jednoduchá, pokud máte skutečně k dispozici dort s andělskými pokrmy z pekárny! V opačném případě se ujistěte, že dostanete všechny své mléčné položky, když jste v tvrze!

Angel Meals Cake – koupený v obchodě i aktuálně upečený dort s andělskými pokrmy je ve skutečnosti perfektní pro udržování této dobroty velmi jednoduché! Pokud nechcete jít do tvrze a mít k dispozici krabicovou směs andělských dortů, je to prakticky stejně rychlé a jednoduché!
Lotion Cheese – Změkčte 8-uncový blok sýra lotion pro vytvoření úrovně slazeného sýra lotion. Pro tu nejlepší krémovost použijte blokový design místo šlehaného sýra.
Cukr pro cukráře – je ve skutečnosti smíchán s krémem na mléko pro úžasně úžasnou a zároveň chutnou bohatou úroveň!
Mléko – Přispívalo k sýru a cukrářskému cukru, aby byly všechny velmi roztíratelné a jemné.
Awesome Whip (nebo dokonce moje podporované šlehané mléko) – Získejte obrovskou vanu Awesome Whip nebo si dokonce vytvořte můj vlastní Awesome Whip! Budete potřebovat 2 8-uncové díly (nebo více vany Awesome Whip požadované velikosti). Každá vana rutiny Awesome Whip má ve skutečnosti přibližně 3 hrnky, proto budete potřebovat 6 hrnků, pokud si vyberete vlastnoručně vyrobený šlehaný krém.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Připravte si dort s andělskými pokrmy a připravte se na zahájení vrstvení v lahodně úžasných úrovních! Před nabízením této jednoduché, ale dekadentní pochoutky nechte vychladit!

SMĚSÍME KRÉMOVOU VRSTBU

1.Kostky

Zmenšete dort s andělskými pokrmy přímo na kostky a všechny je sesbírejte přímo do všech dob svého vaření. Můžete snadno použít pánev 9×13 nebo dokonce 2-2,5 litru jídla na vaření.

2. Smíchejte hladinu sýra

Do středně velké mixovací nádoby vložte 8 uncový blok změkčeného sýra, 1 hrnek cukrářského cukru a také ⅓ hrnku mléka. Rozmixujte do měkka.

 

3.Zahrňte Awesome Whip

Když je směs krémového sýra skutečně měkká, přidejte 8 uncový oddíl Awesome Whip a 1 lžičku vanilkové esence. Ještě jednou rozmixujte do změknutí

 

SESTAVTE VRSTVY ​​A CHLAĎTE

1.Začněte vrstvit

Položte slazený sýrový krém na kostkový dort s andělskými pokrmy ve vašem kuchařském jídle. Infikujte strany pomocí špachtle.

 

2.Much hodně extra Awesome Whip

Využijte ještě jednu 8-uncovou část Awesome Whip k zahrnutí následující úrovně. Rozprostřete změkčené šlehané mléko po stranách vašeho jídla, abyste zajistili, že různé další úrovně jsou skutečně zcela vyřešeny.

 

3. Rozmixujte bobule

Nakrájené jahody i jahodové coulis integrujte do misky a poté přeneste směs nad úroveň Awesome Whip. Tuto úroveň také rozprostřete do stran.

 

4. Před nabízením ochlaďte

Vypořádejte se s jahodovým andělským jídlem bohatým spolu s plastovou přilnavou fólií nebo dokonce vybaveným krytem, ​​poté dejte do lednice minimálně třicet minut před nabídkou.

Provádějte charitativní části této zvláštní lahodné rozdělené pochoutky, stejně jako vedení spolu s mnohem více našlehaným krémem!